Başkan Öztürk’ten Konsey’e ziyaret

Başkan Öztürk’ten Konsey’e ziyaret

Konya Basın Konseyi Başkanı Mustafa Tatlısu’ya ziyaretler sürüyor. Konya Ticaret Odası Başkanı Selçuk Öztürk ve Yönetim Kurulu üyesi Metin Sağlam başarılar dilerken, hayırlı olsun temennisin de bulundu.

Konya Basın Konseyi Başkanı Mustafa Tatlısu’ya ziyaretler sürüyor. Geçtiğimiz günlerde Ahmet Hakan Bahçıvan’dan başkanlığı devralan, Mustafa Tatlısu’ya ‘ a ziyarette bulunan Konya Ticaret Odası Başkanı Selçuk Öztürk ve Yönetim Kurulu üyesi Metin Sağlam başarılar dilerken, hayırlı olsun temennisin de bulundu.

Konya Basın Konseyi Başkanı Mustafa Tatlısu Konya Ticaret Odası Başkanı Selçuk Öztürk ve yönetim kurulu üyesi Metin Sağlam’ı ağırladı. Ziyarette Tatlısu ve Öztürk, Konya’nın iş dünyası ile ilgili de görüş alışverişinde bulundular. Öztürk, Mustafa Tatlısu’nun Konya Basın camiasında yıllardır yapmış oldukları görevde Konya adına yakışır bir hizmette bulunduklarını söyledi.

Öztürk,” Konya basınında yer alan köklü basın yayın organlarındaki görevinizde göstermiş olduğunuz başarıyı, Basın Konseyinizde ki görevinizde de göstereceğiniz inancıyla, Konya ve Konya basını adına çok faydalı çalışmalara imza atacağınızı düşünüyoruz.

 

Biz Ticaret Odası olarak her zaman sizlerle, birlikte hareket ederek Konya adına çalışmayı isteriz. Başkanlığınızı hayırlarken, başarılar dilerim” dedi. Tatlısu, nazik ziyaretlerinden ötürü Öztürk’e teşekkür ederek,” Konya Basın Konseyi kuruluş amacı memleketimiz ve Konya için bize bağlı tüm kuruluşlarla topluma hizmet etmektir.

 

Konya basınının yüzde doksanına yakın bir bölümü olan basın kuruluşlarımızla, bizimle bazı projelerde çalışmak ve destek isteyen bütün kurum ve kuruluşlarla çalışmaya her zaman hazırız. Konya Basını her zaman Konya için var olmuştur” diye konuştu.


Tags


Benzer Haberler