Kadınhanı seçimlere hazır

Kadınhanı seçimlere hazır

Kadınhanı Belediye Başkanı Mehmet Nuri Ödük ve AK Parti Kadınhanı İlçe Başkanı Mahmut Emekli, Konya Basın Konseyi Başkanlığına seçilen Mustafa Tatlısu’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Kadınhanı Belediye Başkanı Mehmet Nuri Ödük ve AK Parti Kadınhanı İlçe Başkanı Mahmut Emekli, Konya Basın Konseyi Başkanlığına seçilen Mustafa Tatlısu’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. İlçe Belediye Başkanı Ödük, temizlik ve fen işlerinde ciddi çalışmalar yaptıklarını söyledi Ödük Biz Kadınhanı belediyesi olarak

halkımızın yanındayız. Bizden önceki belediye başkanları 9 mahalleye hizmet ediyordu, biz şuanda 50 mahalleye hizmet ediyoruz. Bir ayağımız köyde bir ayağımız ilçe merkezinde bir ayağımız da şehir merkezinde. Hep beraber Kadınhanı ve Konya için hizmet ediyoruz” dedi.

7 Haziran’da yapılacak genel seçimlere hazır olduklannı söyleyen AK Parti Kadınhanı İlçe Başkam Emekli de “bu seçimlerin ne kadar önemli olduğunun farkındayız” dedi.

Emekli,” İnşallah genel seçimlerde Kadınhanı olarak AK Partiye gereken desteği halk olarak vereceğiz. Çalışmalanmız devam ediyor” dedi.


Benzer Haberler