Konsey'e Gazeteciler Bayramı Ziyareti

Konsey'e Gazeteciler Bayramı Ziyareti

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Osman Karamercan ile Medova Hastanesi Genel Müdürü ve İcra Kurulu Başkanı Murat Kalafat, Konya Basın Konseyi Başkanı Mustafa Tatlısu’ya kutlama ziyaretinde bulundu. Karamercan ve Karaca, Başkan Tatlısu nezdinde tüm basın mensuplarının 10 Ocak Gazeteciler gününü kutladı.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününde, Konya Basın Konseyi Başkanı Mustafa Tatlısu , kutlama ziyaretlerinde bulunan konuklarını ağırladı.

Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Osman Karamercan, Basın Danışmanı Tevfik Pekçak , Medova Hastanesi Genel Müdürü ve İcra Kurulu Başkanı Mustafa Kalafat  Medova Hastanesi Kurumsal Pazarlanma ve İletişim Müdürü Yağmur Akaltan, Başkan Tatlısu nezdinde tüm basın mensuplarının gününü kutlayarak, çalışmalarında başarılar diledi. 

Başkan Karamercan, basının tüm kamuoyunun sesi olduğunu vurgulayarak, “Toplumun aydınlanmasında  basının varlığı kuşkusuz çok önemlidir. Gece gündüz demeden görev yapan tüm basın mensuplarının gününü kutlarım” diye konuştu.

Başkan Kalafat da basının değerinin bilinmesi gerektiğini söyleyerek, “Kar kış demeden fedakar bir şekilde görevlerini yapan gazeteci arkadaşlarımızın gününü kutlar, sağlıklı ve huzurlu yaşamlar dilerim “ dedi. 

Başkan Tatlısu ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti aktardı.


Benzer Haberler